Najpopularniejsze blogi ślubne

Bez względu na to, czy z przygotowaniami do ślubu jesteś w rozsypce, czy do ogarnięcia zostały Ci już tylko szczegóły – a może nawet wcale jeszcze nie planujesz wesela, ale po prostu chcesz być na bieżąco – adresy tych blogów ślubnych powinnaś mieć zapamiętane w swojej przeglądarce. Znajdziesz na nich praktyczne informacje, dobre rady i inspiracje, jak przeżyć ten wyjątkowy dzień, jakim jest ślub, najlepiej jak to możliwe! Zapraszamy na przegląd najbardziej wartościowych blogów ślubnych.

najpopularniejsze blogi ślubne

Zaczynamy od agregatora www.slubneblogi.pl. To idealne miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają zgłębiać temat lub nie mają zbyt wiele czasu, by przekopywać się przez Internet w poszukiwaniu wartościowych informacji. Na tej witrynie znajdziesz wyselekcjonowane materiały z ponad 20 blogów oraz portali ślubnych. Autorzy poruszają rozmaite tematy – od planu stołów weselnych po surduty dla panów młodych. Klikając w konkretny artykuł, zostaniesz przeniesiona na stronę autora tekstu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć swojego ulubionego blogera, którego teksty są najbardziej spójne z Twoją wizją ślubu oraz wesela

Zespół Napięcia Przedślubnego

Przewrotna nazwa bloga-portalu idealnie oddaje stan, w jakim znajdują się przyszłe żony, organizując najważniejszy dzień w życiu. Na szczęście autorzy przychodzą z odsieczą – ciekawymi i bardzo różnorodnymi treściami uporządkowanymi w kategorie. Warto zwrócić uwagę na rubrykę „Wydarzenia”, która zawiera informacje o targach ślubnych organizowanych na terenie całej Polski – zarówno tych tradycyjnych, jak i alternatywnych czy plenerowych – do wyboru, do koloru.

Ślubny Nieporadnik

Prosty i minimalistyczny w swojej formie blog ślubny z mnóstwem pięknych zdjęć i inspiracji, przede wszystkich dla panien młodych. Każdy post charakteryzuje się świetnie dobranymi fotografiami spójnymi z tematem artykułu. Elementem wyróżniającym stronę są fotorelacje dotyczące konkretnych motywów przewodnich z detalami oraz rozwiązaniami, jakie wybrali i zastosowali nowożeńcy. Takie gotowe wzory pomogą przyszłym żonom wybrać ich wymarzoną stylizację oraz motyw przewodni ślubu.

Smart Bride

Specjalnością tego bloga jest ogromna liczba prezentowanych stylizacji oraz dodatków ślubnych dla panien młodych, począwszy od fryzur i sukni ślubnych po szczegóły takie jak paznokcie. Na blogu pojawiają się też nieoczywiste i unikalne artykuły. Wchodząc na Smart Bride, dowiesz się m.in., jak używać makramy (plecionki) jako dekoracji ślubnej oraz w jaki sposób wybrać odpowiedni namiot weselny. Oprócz świetnej zawartości merytorycznej, portal wyróżnia się również znakomitym, minimalistycznym i bardzo nowoczesnym wyglądem.

Sweet Wedding

Jeden z najbardziej bogatych tematycznie blogów ślubnych w polskim internecie. Obok polecanych firm, które według Kasi, autorki bloga, są gwarancją jakości, znajdziesz tam naprawdę bardzo różnorodne i oryginalne treści. Zakładka DIY to absolutna perełka tego portalu – zawiera mnóstwo pomysłów, które można wykorzystać nie tylko przy organizacji ślubu czy wesela. Mało tego, o ile tematy istotne dla mężczyzn – panów młodych – są na blogach ślubnych traktowane zwykle po macoszemu, na Sweet Wedding znalazła się zakładka „On”. Klikając w nią, przyszły mąż bez problemu dowie się, jak nienagannie wyglądać albo w czym pomóc swojej ukochanej przy organizacji wesela.

Zankyou

To nie jest typowy blog ślubny, ale ogromny portal, który ma swoje lokalne wersje w aż 23 krajach, a nad przygotowaniem treści pracuje duży, profesjonalny zespół. Dzięki temu, oprócz „zwykłych” artykułów, na Zankyou znajdziemy m.in. rewelacyjne reportaże ślubne. Blog zawiera liczne porady na tematy okołoślubne – począwszy od zaręczyn, aż po „życie po ślubie”. Strona jest bardzo przejrzysta, każdy temat został przyporządkowany do odpowiedniej kategorii, dzięki czemu niełatwo się tu zgubić. Zankyou zawiera również bazę firm z całej Polski, które zajmują się kompleksową organizacją zaślubin i wesela. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, swój weselny research spokojnie możesz rozpocząć i skończyć właśnie tu – na ślubnej wyszukiwarce Zankyou.


Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, w której państwo młodzi proszą gości, by zamiast kupować kwiaty, przekazali datki na cel charytatywny i wsparli działalność Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W tym roku Szlachetna Paczka zorganizowała mądrą pomoc dla 20 tysięcy rodzin, a wartość pomocy sięgnęła niemal 54 miliony złotych! Spełniliśmy również setki małych marzeń potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl

Ślub Pełen Miłości