PIOSENKI GWIAZD NA PIERWSZY TANIEC

Jeśli lubicie inspirować się stylem gwiazd i jesteście właśnie na etapie przygotowań do pierwszego tańca – sprawdźcie naszą listę utworów, które wybrali celebryci i znane osoby.

Piosenka na pierwszy taniec

 1. Fergie & Josh Duhamel – charyzmatyczna wokalistka zespołu Black Eyed Peas najwyraźniej jest fanką The Rolling Stones, ponieważ na swój pierwszy taniec wybrała ich piosenkę:

  „Sweethearts Together” – The Rolling Stones

 2. Tom Cruise & Katie Holmes – jedna z najbardziej znanych, gwiazdroskich par Hollywood w 2006 roku zatańczyli do urokliwej i lekko melancholijnej piosenki Fleetwood Mac. Utwór, niestety mało znany w Polsce, świetnie nadaje się na weselny walc angielski:

  „Songbird” – Fleetwood Mac

 3. Hilary Duff & Michael Comrie – amerykańska piosenkarka i aktorka, wraz ze swoim partnerem zatańczyli do przepięknego, klasycznego utworu, który nie sposób nie znać. Śmiało można przyznać, że to jedne z lepszych wyborów w tym zestawieniu.

  „Stand by Me” – Ben E. King

 4. Brad Pitt & Jennifer Aniston – kolejna para, która zdecydowała się na utwór Franka Sinatry. Jeden z jego najsłynniejszych utworów, który wydaje się być stworzony na okazje takie jak ta.

  „The Way You Look Tonight” – Frank Sinatra

 5. George Clooney & Amal Alamuddin – w tym przypadku wybór był niezwykły. Para zatańczyła do klimatycznej piosenki ciotki Clooneya – Rosemery Clooney.

  „Why Shouldn’t ?” – Cole Porter

 6. Justin Timberlake & Jessica Biel – artysta wybrał niezwykle nastrojowy i emocjonalny utwór:

  „A Song for You” – Donny Hathaway

 7. Nicole Kidman & Keith Urban – słynna aktorka postawiła na jedne z najbardziej klasycznych utworów. Ponadczasowy, jazzowy standard, który stał się popisowym numerem James. Piosenka do dziś jest grana w stacjach radiowych, a także chętnie wybierana na pierwszy taniec.

  „At Last” – Etta James

Jeśli jesteście ciekawi do jakiego utworu na swoim ślubie zatańczyli Kate Middleton i Książe William, Michel Buble czy Beyonce – to przeczytajcie cz. I listy w Przewodniku Młodej Pary

Jeśli oprócz piosenek poszukujecie sposobu na niezapomniany ślub, projekt „Ślub Pełen Miłości” jest właśnie dla Was! Zgłoście się wypełniając prosty formularz!

Przekaż nam 1,5% podatku - wspieraj Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości

Sprawdzam szczegóły >