Zobacz projekty Stowarzyszenia
KOMU POMAGASZ
Pierwszy uśmiech po śmierci męża, pierwsza herbata wypita w towarzystwie od lat. SZLACHETNA PACZKA jest najbliżej potrzebujących, odkrywa ich trudne historie i dzieli z nimi momenty szczęścia. Jeszcze nigdy pomaganie tak bardzo nie zbliżało do siebie ludzi z różnych światów.
 
Przezroczysta cera, jasne piegi, rozczochrane rude włosy - Krzyś wygląda na uroczego 5-latka. I to jego największy problem, bo ma 8 lat i chłopaki w klasie go nie szanują. Jak grają w nogę, nikt nie chce go do swojej drużyny. Na boisku nie nadąża za piłką, przy tablicy nie sięga do górnej linijki. Czuje się gorszy. Wiarę w siebie takim dzieciom jak Krzyś przywraca AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI - siostrzany projekt Paczki. 
 
Podobają się Wam Paczka i Akademia? Dołączcie! Biorąc udział w akcji Ślub Pełen Miłości zainwestujcie w przemyślaną, mądrą pomoc.


ksiądz Stryczek
- Jesteśmy ludźmi i powinniśmy się dzielić. Powiem bardziej jednoznacznie: powinniśmy dzielić się możliwościami. I mobilizować się wzajemnie do wysiłku. Taka pomoc ma sens i daje szczęście - przede wszystkim tym, którzy się dzielą. 
ksiądz Stryczek ks. Jacek WIOSNA Stryczek
Prezes Stowarzyszenia WIOSNA
organizatora AKADEMII PRZYSZŁOŚCI


NAJBARDZIEJ WYJĄTKOWA AKCJA ŚLUBNA!

 1.

JEDYNY TAKI DZIEŃ
krok 1

Ślub to nie formalność, to święto miłości! Dlatego zapraszamy Was do pokazania Waszego pięknego uczucia.

czytaj więcej »

 2.

ŚLUB Z POMYSŁEM
krok 2

Niezwykły ślub i niezwykła miłość wymagają pięknej oprawy. Dlatego jescze przed ślubem otrzymacie od nas stylową skarbonkę i bileciki do zaproszeń informujące o udziale w projekcie.
czytaj więcej »

 3.

WASZA MIŁOŚĆ PROCENTUJE
krok 3

Wzruszenie, łzy szczęścia, pierwszy uśmiech - Wasza miłość da siłę tym, o których już wszyscy zapomnieli. 
czytaj więcej »