Zobacz projekty Stowarzyszenia
JAK TO DZIAŁA
foto 1
Zgłoszenie

Ślub to nie formalność, to święto miłości! Dlatego zapraszamy Was do pokazania piękna Waszego uczucia. Biorąc udział w akcji, możecie pomóc dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub zainwestować w SZLACHETNĄ PACZKĘ. Dzięki temu Wasza miłość będzie promieniowała na innych. Wybierzcie to, co jest najbliższe Waszym sercom - wystarczy jeden prosty formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Wami w ciągu 3 dni po zgłoszeniu.
pomóż dzieciom
Jedyny taki dzień

Niezwykły ślub i niezwykła miłość wymagają pięknej oprawy. Dlatego jeszcze przed ślubem otrzymacie od nas stylową skarbonkę i bileciki do zaproszeń informujące o udziale w projekcie. Wystarczy, że poprosicie Waszych gości, by dołączyli do zbiórki na rzecz dzieci bądź rodzin w potrzebie. Mogą to zrobić zamiast ofiarowywania Wam kwiatów lub po prostu potraktować to jako dodatkowy prezent. Wtedy Wasz ślub stanie się darem dla innych.
pomóż dziecku
Miłość procentuje

Wzruszenie, łzy szczęścia, pierwszy uśmiech – Wasza miłość da siłę tym, o których już wszyscy zapomnieli. Zebrane w czasie ślubu pieniądze możecie przeznaczyć na AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI lub SZLACHETNĄ PACZKĘ. W prezencie otrzymacie od nas wyjątkowy dyplom, podziękowanie dla gości oraz książeczkę-niespodziankę. Chcemy dzielić się z Wami radością, dlatego będziemy informować Was o najważniejszych chwilach w Paczce i Akademii.
 
JAK TO DZIAŁA

Dlaczego to strzał w 10?

- Satysfakcja ze zmiany życia potrzebujących dzieci i rodzin dopełni Waszą miłość!

- Wasi goście i rodzina będą mogli przekonać się, że łączy Was wyjątkowe uczucie, które ma moc zmieniania świata.

- Pomysłodawca akcji - ks. Jacek WIOSNA Stryczek - wymyślił też SZLACHETNĄ PACZKĘ, która od 15 lat rewolucjonizuje polski rynek pomagania. Jesteśmy ekspertami w mądrym pomaganiu!

- Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.


Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z nami.

ORGANIZATOR

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie WIOSNA.
Twórca ogólnopolskich projektów:
SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.
Stowarzyszenie WIOSNA Szlachetna Paczka Akademia Przyszłości

Dostaniesz od nas