Zobacz projekty Stowarzyszenia

Jak wybrać idealny prezent ślubny? Czy powinien być praktyczny i ponadczasowy, czy raczej ma spełniać najbardziej szalone marzenia Pary Młodej? Poniżej znajdziecie kilka trafionych pomysłów na prezent ślubny oraz parę niebanalnych alternatyw dla tradycyjnego bukietu kwiatów, który wręcza się Nowożeńcom podczas składania życzeń.

 Top 10 prezentów ślubnych

Komplet pościeli i ręczników, herbaciany serwis z porcelany albo zestaw garnków na nową drogę życia – kiedyś stanowiły ślubny „must have” i były swego rodzaju tradycją, a dla nie jednej Pary to był szczyt marzeń w tamtych czasach. Dziś już raczej takie podarunki odeszły do lamusa. Współcześnie wśród trendów ślubnych pojawiają się następujące pomysły na prezent ślubny – tradycyjna „koperta”, zaproszenie na wydarzenie „coś ekstra” we dwoje oraz z adrenaliną lub bardzo oryginalny i wyszukany „drobiazg”.

Przyglądnęliśmy się rynkowi prezentów ślubnych i wybraliśmy spośród nich kilka przykładów:

  1. Ranking prezentów ślubnych: Robot odkurzacz – sam posprząta.
  2. HOVERBOARD by ZR® zafundujcie Młodej Parze sporą dawkę emocji.
  3. Skok spadochronowy w tandemie.
  4. Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem.
  5. Cukierkowe warsztaty dla dwojga (wizyta w fabryce ręcznie robionych słodyczy).
  6. Ślubny voucher na podróż marzeń. Plusem jest też piękny wygląd vouchera, który został dopasowany do okazji jaką jest ślub.
  7. Odtwarzacz płyt winylowych w retro walizce (posiada port usb do MAC/ PC).
  8. Spersonalizowane gadżety tj. spinki do mankietów, kolczyki, etui na iPhone, kufle z imionami Młodej Pary czy wiele innych prezentów ślubnych, które z pewnością sprawią radość.
  9. Księga marzeń: wybór 1 z 250 możliwości, którą może otrzymać od Was w prezencie Młoda Para.
  10. Własna Farma motyli.

Pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów

Jeśli zadajecie sobie pytanie, co wręczyć Parze Młodej podczas składania życzeń, poniżej znajdziecie kilka sprawdzonych porad.

Prawda jest taka, że Para Młoda wyrzuci lub rozda, a z pewnością szybko zapomni o otrzymanych w czasie ślubu kwiatach. Piękny bukiet kwiatów jest wprawdzie sympatycznym prezentem, jednak transport kilkudziesięciu otrzymanych bukietów może być dla Młodych problematyczne.

Coraz bardziej zyskują na popularności losy - totolotek, mimo że szansa wygranej nagrody to 1 do 13 983 816 za sześć trafionych cyfr gwarantujących nagrodę.

Wino i czekoladki wydają się być trafionym pomysłem, jednak w praktyce wręczają je osoby, które... nie mają pomysłu na prezent. Butelka wina czy słodycze są poprawne i uniwersalne, ale też łatwe i oczywiste - nie kojarzą się z wyszukanym upominkiem.

Książki są ciekawą alternatywą dla kwiatów, warto jednak znać książkowe upodobania Młodej Pary.

W NAJNOWSZYM NUMERZE „WESELA”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu WESELE, który jest patronem medialnym naszego projektu. Sprawdź o czym napisaliśmy tym razem.

Więcej…

Bukiet panny młodej – Inspiracje [GALERIA]

Bukiet ślubny to jeden z podstawowych atrybutów Panny Młodej. Pięknie dopełnia ślubną stylizację. Specjalnie dla Was zebraliśmy najpiękniejsze kompozycje kwiatów, które idealnie sprawdzą się w roli bukietu ślubnego. 

 

Więcej…

Zamień kwiaty na mądrą pomoc

Organizacja ślubu i wesela to ogromny wydatek. Budżet musi się dopiąć do ostatniego grosza, dlatego chcemy wiedzieć, że każda złotówka została dobrze zainwestowana. Nie inaczej jest ze Ślubem Pełnym Miłości. Dowiedz się, jak zostaną wykorzystane zebrane do skarbonki pieniądze.

Więcej…