Jaki prezent dla rodziców na ślub? – oryginalne podziękowanie dla rodziców, pomysły

Wybierając prezenty dla rodziców na ślub, państwo młodzi zastanawiają się, co najlepiej wyrazi ich wdzięczność za wsparcie i pomoc w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. Prezent na podziękowanie dla rodziców (na ślub) to doskonała okazja, by podziękować za całą miłość i wsparcie, które okazywali przez całe życie. Istnieje wiele różnorodnych pomysłów na prezent ślubny dla rodziców, który może być zarówno personalizowany, jak i uniwersalny.

Zastanawiasz się, jak podziękować rodzicom na weselu? Oto kilka pomysłów. 

Kolorowe kosze – podziękowania dla rodziców, pomysły

Kwiatowe lub pełne słodkości kosze, to może być rodzaj podziękowania dla rodziców w czasie ślubu lub wesela. Te pomysły bardzo łatwo zrealizować. Jeżeli chcecie postawić na klasykę, idealnym prezentem mogą okazać się kwiaty, które zawsze stanowią elegancki gest wdzięczności. Kwiaty mogą stanowić także piękny dodatek do prezentu. Ciekawym rozwiązaniem na wręczenie kwiatów są Flower Boxy, czyli gotowe, eleganckie pudełka z kompozycją kwiatów. Innym wybieranym prezentem często widywanym na salach weselnych jest kosz ze słodkościami, herbatami, kawami czy alkoholami. Zawartość koszy zależy wyłącznie od Waszej kreatywności! W ofertach wielu sklepów znaleźć można także gotowe upominki dla rodziców, takie jak, zestawy miodów, zastawy kuchenne czy koszyki piknikowe z personalizowanymi sztućcami i kieliszkami. 


Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, w której państwo młodzi proszą gości, by zamiast kupować kwiaty, przekazali datki na cel charytatywny i wsparli działalność Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W tym roku Szlachetna Paczka zorganizowała mądrą pomoc dla 17 tysięcy rodzin, a pomocy osiągnęła wartość niemal 74 milionów złotych! Spełniliśmy również setki małych marzeń potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl.

Ślub Pełen Miłości Ślub Pełen Miłości

Podziękowania dla rodziców  album albo drzewo genealogiczne

Podziękowania dla rodziców pomysly, tak ciekawe, że trudno się zdecydować. Sentymentalnym pomysłem na prezent dla rodziców jest stworzenie albumu ze zdjęciami i wspomnieniami z czasów dzieciństwa państwa młodych. Taki prezent jest nie tylko piękny, ale także bardzo emocjonalny i personalny. Możecie również zdecydować się na wspaniały prezent, jakim jest film z udziałem rodziców, fragmenty ich ślubów, Wasze życzenia od serca oraz ważne wydarzenia z Waszego wspólnego życia. Jeżeli Wasze Rodziny są liczne, a dodatkowo niebawem się połączą, możecie postawić na drzewo genealogiczne do powieszenia na ścianie. Takie drzewo może przybrać formę obrazu lub drewnianej ozdoby. Ciekawym prezentem, zachowanym w klimacie podróży w czasie, będzie także personalizowana biżuteria, na której możecie wygrawerować datę Waszego ślubu lub elegancki zegarek, który będzie służył rodzicom przez lata, a dodatkowo przypominał o tym wyjątkowym dniu. 

Oryginalne podziękowania dla rodziców

Oryginalne podziękowania dla rodziców – pomysły związane z ich pasjami czy hobby. Może to być kurs gotowania, tańca, a nawet medytacji i wyciszania się lub bilety na koncert ich ulubionego zespołu. Podziękowania dla rodziców (pomysły) to też dobra okazja, żeby zachęcić rodziców do spędzania wspólnego czasu, na przykład podczas romantycznej kolacji w restauracji lub weekendowego pobytu w spa. Takie rozwiązanie będzie idealnym prezentem dla zmęczonych przygotowaniami do ślubu rodziców. 

Jeśli dalej zastanawiasz się, co na podziękowanie dla rodziców, weź pod uwagę przede wszystkim to, żeby podziękowania ślubne dla rodziców były wręczone od serca i z okazaniem wdzięczności za całą przelaną na Was miłość. Niezależnie od tego, jaki prezent dla rodziców na ślub wybierzecie, pamiętajcie, że najważniejsze jest wyrażenie miłości i wdzięczności, które są nieodłącznym elementem tej wyjątkowej chwili. Ślub to nie tylko ważne wydarzenie w życiu państwa młodych, ale również dla ich rodziców. Dlatego warto zadbać o to, aby prezenty na podziękowanie dla rodziców były wyjątkowe, tak jak ta chwila, którą wszyscy świętują wspólnie.


Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, w której państwo młodzi proszą gości, by zamiast kupować kwiaty, przekazali datki na cel charytatywny i wsparli działalność Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W tym roku Szlachetna Paczka zorganizowała mądrą pomoc dla 17 tysięcy rodzin, a pomocy osiągnęła wartość niemal 74 milionów złotych! Spełniliśmy również setki małych marzeń potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl

Ślub Pełen Miłości Ślub Pełen Miłości