Powiedzieli Papieżowi: „Będziemy mieli dziecko!”

Stało się! Nasza para oświadczyła wszystkim narzeczonym zebranym na Placu Świętego Piotra: KOCHANI, BĘDZIEMY MIELI DZIECKO!

Grafika z napisem "Kochanie, będziemy mieli dziecko"

14 lutego, czyli święto zakochanych, Gabrysia i Mateusz spędzili razem z ponad 20 tys. narzeczonych z 20 krajów świata. Spotkali się z Ojcem Świętym Franciszkiem, by otrzymać błogosławieństwo nie tylko dla siebie, ale także dla swoich dzieci!

Dzieci przed ślubem? Czemu nie! Gabrysia i Mateusz przyznali się przed tłumem wiernych, ubierając koszulki z napisem „KOCHANI, BĘDZIEMY MIELI DZIECKO” (a na odwrocie „GUYS, WE’RE GONNA HAVE A BABY”).

Jednak nasza para to niezwykły przypadek – ich dziećmi są podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, którzy dzięki nim nauczą się wygrywać. Najpierw w szkole, potem w życiu! Chociaż ślub wezmą w maju, już teraz pomyśleli o tym, że ich szczęście może pomóc innym. Zaangażowali się w projekt Ślub pełen miłości (wcześniej: „Będziemy mieli dziecko”) i uruchomili magię zmian.

Patronem medialnym wydarzenia był polski profil Franciszek i portal Deon.pl


Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, w której państwo młodzi proszą gości, by zamiast kupować kwiaty, przekazali datki na cel charytatywny i wsparli działalność Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W tym roku Szlachetna Paczka zorganizowała mądrą pomoc dla 20 tysięcy rodzin, a wartość pomocy sięgnęła niemal 54 miliony złotych! Spełniliśmy również setki małych marzeń potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl

Ślub Pełen Miłości