PEŁNI MIŁOŚCI – JAK ZATRZYMAĆ NA DŁUŻEJ ŚLUB MARZEŃ?

Za Wami wyjątkowy i pełny wzruszeń dzień. Ślub i przyjęcie weselne na zawsze zapadają w pamięć, dzięki słowom, gestom oraz obecności najbliższych. Jest jednak sposób, by wspomnienia stały się jeszcze bardziej żywe i wyraźne. Zatrzymaj swój ślub marzeń na dłużej!

Zdjęcie ślubne

Czas przygotowań…

Kilka miesięcy przed ślubem przeżywaliście weselną gorączkę. Intensywne przygotowania, chociaż bywały stresujące i męczące, prowadziły Was do niezwykłego momentu wypowiedzenia małżeńskiej przysięgi. Wszystkie detale, o które zadbaliście, takie jak bukiet ślubny, dekoracje sali, wybranie menu sprawiły, że ślub był jak z bajki. Printu wie, jak uwiecznić na dłużej wszystkiego uczucia, jakie towarzyszyły Wam w tym ważnym dniu.

Pomysł na fotoksiążkę ślubną — jakie zdjęcia wybrać?

Fotoksiążka to najlepszy sposób, aby każdego dnia móc przywołać ślubne wspomnienia. Zawrzecie w niej Wasze ulubione fotografie, które sprawiają, że przenosicie się w czasie. Jakie zdjęcia wybrać? Szukajcie tych najbardziej wyjątkowych kadrów. Pokażcie Wasze łzy wzruszenia, dobrą zabawę na parkiecie czy śpiącego na ramieniu swojej mamy siostrzeńca. Z takich momentów składał się Wasz wyjątkowy dzień. Kiedy spojrzycie na fotografie, będziecie czuli się tak, jakbyście znowu tam byli.

Pamiątka dla bliskich

Przepełniona weselnymi zdjęciami fotoksiążka to także idealna pamiątka dla Waszych bliskich. Możecie go wręczyć chociażby rodzicom, dziadkom, czy świadkom, dla których ten dzień był równie ważny co dla Was. Stworzenie albumu jest proste — wystarczy, że wybierzecie jeden ze ślubnych szablonów i skorzystacie z intuicyjnego kreatora. Wybrane zdjęcia ułożycie w piękną historię początku Waszego małżeństwa.

Nawet jeśli przygotowania przysporzyły Wam dużo stresu i nie wszystko poszło zgodnie z planem, to pamiętajcie, że dzień ślubu zawsze jest wyjątkowy i wart zapamiętania. Sprawcie, żeby pełne miłości wspomnienia nigdy nie zatarły się w Waszej pamięci.

Logo Printu

Ślub Pełen Miłości to ogólnopolska akcja ślubna, w której państwo młodzi proszą gości, by zamiast kupować kwiaty, przekazali datki na cel charytatywny i wsparli działalność Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W tym roku Szlachetna Paczka zorganizowała mądrą pomoc dla 20 tysięcy rodzin, a wartość pomocy sięgnęła niemal 54 miliony złotych! Spełniliśmy również setki małych marzeń potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl

Ślub Pełen Miłości