Najpopularniejsze blogi ślubne – każda Panna Młoda powinna je znać

Dowiedziałaś się w Wielkanoc, że jeszcze w tym roku zostaniesz żoną? A może wręcz przeciwnie – do zaręczyn jeszcze daleko, ale Ty już w myślach przymierzasz białą suknię? Bez względu na to czy do ślubu zostało Ci tylko kilka tygodni, czy wiele miesięcy, głowę zaprząta Ci pewnie jedno pytanie – jak zorganizować tak wielkie przedsięwzięcie?!

Ślubne blogi

Zamiast błądzić sama po sieci sprawdź co na temat organizacji najważniejszego dnia w życiu piszą ekspertki, które od lat pasjonują się ślubami:

  1. niepoprawnapannamloda.blogspot.com – panna młoda w trampkach, obrączki z drewnianym motywem, folkowe wstawki na sukni ślubnej i koszuli pana młodego… czyli wszystko to, co zrywa z tradycją i łamie stereotypy. Na tym blogu warto zajrzeć do Galerii Niepoprawnych Panien Młodych i poczytać z życia wzięte historie ślubów zorganizowanych w stylu rustykalnym, jesiennym czy nawet Alicji z Krainy Czarów. Każdy post napisany jest według schematu: Opis ślubu / Co w naszym ślubie było wyjątkowego? / Rady dla przyszłych Panien Młodych. To kopalnia inspiracji i motywacji, bo okazuje się, że każde ślubne marzenie można zamienić w bajkową rzeczywistość. Blog oferuje także Ślubno-WeselnąGrupa Wsparcia, czyli wzajemna pomoc i dopingowanie w organizacji ślubu. Świetna inicjatywa!
  2. zrobswojslub.pl – Idealna propozycja dla przyszłych panień młodych, a obecnych księgowych, czyli organizacja ślubu i wesela w krótkich zestawieniach: 5 rzeczy, które mogą popsuć ślubne plany, 10 najlepszych piosenek na podanie tortu, 7 rzeczy kupiony na ślub, które przydadzą się później i budżet weselny w 7 prostych krokach – to tylko niektóre propozycje autorów. Warto zwrócić szczególną uwagę na dział „10 niewygodnych pytań do…”, z którego dowiecie się o co koniecznie powinniście wypytać przed Waszym ślubem cukiernika, właściciela sali weselnej czy też… własnych rodziców.
  3. bridelle.pl – Budyń, biszkopt, groszek, pomidorek i limonka. Czy to weselne menu? Nie, to pomysły na kolor przewodni Twojego ślubu! Na blogu bridelle.pl znajdziesz zakładkę „Paleta kolorów”, która prezentuje 80 propozycji kolorystycznych na motyw przewodni ślubu. Po wybraniu koloru przejdziesz do posta z opisem wykorzystania go podczas ceremonii. A wszystko to okraszone mnóstwem fantastycznych zdjęć.
  4. fashionable.com.pl – Na tym blogu zwróć szczególną uwagę na zestawienie 100 najpiękniejszych sukienek ślubnych według autorki. Zapoznanie się z różnymi modelami i fasonami na pięknie wykonanych zdjęciach na pewno przybliży Cię do znalezienia „tej jedynej”. Gdyby słowo „ślub” odmieniane przez wszystkie przypadki nie przyprawiało Cię jeszcze o zawrót głowy, na blogu znajdziesz także propozycje romantycznych piosenek lub filmów o ślubach bądź ze ślubem w tle, które na pewno nadadzą się na miły wieczór z narzeczonym.
  5. blog-madameallure.pl – doradzi jak zorganizować wesele i nie zwariować. Na tym blogu dowiesz się nie tylko o tym jaki kolor serwetek wybrać, ale przede wszystkim znajdziesz wiele praktycznych porad, które pomogą Wam uniknąć ślubnych stresów lub wręcz weselnego armaggedonu. Jak uniknąć wtrącania się teściowej do organizacji wesela? Jak taktownie poprosić gości o nierobienie zdjęć w trakcie ślubu? Jak udanie spędzić noc… przedślubną? Czyli wszystko, co chciałabyś wiedzieć o swoim ślubie i weselu, ale bałaś się zapytać.
  6. blog-pozyczoneiniebieskie.pl – Na tym blogu wszystko jest uporządkowane: w kolejnych zakładkach znajdziesz tematyczne posty dotyczące kolorów i motywów ślubnych oraz poradniki z cyklu „jak” – jak wybrać pierścionek, obrączki, fotografa, plener do sesji… W zakładce „Zrób to sam” dowiesz się jak własnymi siłami i niedrogim kosztem stworzyć oryginalne ślubne dekoracje. Ponadto dział „Wasze wesela” jest istną kopalnią inspiracji wziętych z życia, a nie tylko z katalogów ślubnych. Marzy Ci się ślub na plaży albo na molo? Proszę bardzo, spójrz jak ktoś zorganizował taki w Polsce!

ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI to wyjątkowy projekt dla zakochanych par młodych.

Pięknie zamienia marzenie o wielkiej miłości na gest, który zmienia życie potrzebujących.

Ślub Pełen Miłości