CO ZAMIAST KWIATÓW NA ŚLUB?

Obydwoje lubicie kwiaty, jednak nie wyobrażacie sobie transportu kilkudziesięciu bukietów, otrzymanych od Waszych gości weselnych? Każdy z zaproszonych na ślub gości wyda minimum kilkanaście złotych na kwiaty, które w upalny dzień nie przeżyją nawet dojazdu do domu. Jeśli zastanawiacie się, o co poprosić zamiast kwiatów, czytajcie dalej – ten artykuł jest właśnie dla Was. 🙂

Zdjęcie leżących dwóch róż, a wokół rozsypane płatki

Młode pary coraz częściej rezygnują z tradycyjnych bukietów ślubnych, prosząc gości o przyniesienie zamiast kwiatów pieniędzy, które zostałyby wydane na wiązankę. To prosta matematyka – kilkadziesiąt złotych za bukiet razy kilkadziesiąt osób daje całkiem poważną kwotę, która w ciągu tygodnia zwiędnie i wyląduje w kosztu. Szkoda, prawda?

ZAMIAST KWIATÓW NA ŚLUB

Czymś, co będzie trwało oraz cieszyło znacznie dłużej niż kwiaty jest zbiórka charytatywna na szczytny cel.

Cieszymy się, że w tym pięknym i ważnym dla nas dniu mogliśmy dodatkowo komuś pomóc. Mamy nadzieję, że udało nam się podzielić naszą radością. To był dla nas najpiękniejszy prezent ślubny! – tak o udziale w projekcie mówi jedna z zaangażowanych Par. Wy także możecie uczynić Wasz ślub wyjątkowym.

Chcielibyście, aby Wasz ślub zyskał dodatkowy wymiar? Czegoś w nim jeszcze brakuje? A może po prostu chcecie zrobić coś dobrego w tym wyjątkowym dla Was dniu?

Biorąc udział w akcji, Para Młoda sama wybiera, komu chce pomóc. Może wesprzeć dzieci, które nie wierzą w siebie i zmagają się ze szkolnymi porażkami – to podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub pomóc rodzinom w potrzebie, do których dociera SZLACHETNA PACZKA. Organizatorem Paczki, Akademii oraz projektu Ślub Pełen Miłości jest Stowarzyszenie WIOSNA.

DLACZEGO TO STRZAŁ W 10?

  • Satysfakcja ze zmiany życia potrzebujących dopełnia miłość Pary!
  • Goście i rodzina będą mogli przekonać się, że Młodych łączy wyjątkowe uczucie, które ma moc zmieniania świata.
  • Pomysłodawca akcji – ks. Jacek WIOSNA Stryczek – wymyślił też SZLACHETNĄ PACZKĘ, która od 15 lat rewolucjonizuje polski rynek pomagania. Stowarzyszenie WIOSNA jest ekspertem w mądrym pomaganiu!
  • Para otrzymuje darmowe materiały potrzebne m.in. do przeprowadzenia zbiórki.
  • Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

Grafika z 3 krokami, żeby wziąć udział w akcji: 1. Zgłosić się na stronie slubpelenmilosci.pl i wypełnić formularz; 2. Wybrać stylowe materiały; 3. Przekazać zebrane środki dla tych, którzy tego potrzebują


ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI to wyjątkowy projekt dla zakochanych par młodych. Pięknie zamienia marzenie o wielkiej miłości na gest, który zmienia życie potrzebujących. Szczegóły dostępne na www.slubpelenmilosci.pl

Ślub Pełen Miłości

Przekaż nam 1,5% podatku - wspieraj Szlachetną Paczkę i Akademię Przyszłości

Sprawdzam szczegóły >