Ślub na Mauritiusie

Ślub i miesiąc miodowy w raju!

Długa plaża, miękki piasek pod stopami, szum oceanu, bajkowy zachód słońca… Przy boku – ukochana osoba.

Ślub na Mauritius

Nad Wami kwiatowa girlanda, z tyłu rodzina i Wasi goście. Wy – pięknie ubrani… w końcu to Wasz ślub. Ty w pięknej, wymarzonej sukni wiążesz ukochanemu krawat, on w smokingu poprawia Twój welon. To jest Wasz wymarzony ślub, zorganizowany w cichej przystani rajskiej scenerii – na Mauritiusie! Na wyspie, gdzie czas zwalnia i wszystko jest piękniejsze!

Zaślubiny mogą odbyć się w wielu rajskich zakątkach wyspy. Możecie wybrać np. pobliską wysepkę Deux Cocos, szczycącą się ekscentrycznym urokiem. Twój niezapomniany ślub rozpocznie się od krótkiej wyprawy piękną prywatną łodzią po turkusowych wodach. Z dala od świata, będziecie witani przy spokojnej przystani. A po ceremonii – wskoczycie do krystalicznej, błękitnej wody?

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie – całą ceremonię na wodzie. Na pływającej platformie, udekorowanej białymi przewiewnymi tkaninami. Tropikalne kwiaty dodadzą uroku, świeżości i rajskiego zapachu temu romantycznemu miejscu. Wraz z wybrankiem serca wypłyniecie – dosłownie – na szerokie wody małżeńskiego życia – od teraz jako mąż i żona.

Szczególnego znaczenia nabiorą słowa piosenki Bee Gees – „How deep is your love”, jeśli zdecydujecie się powiedzieć sakramentalne „Tak” 30 m pod wodą, wewnątrz łodzi podwodnej. Z pewnością będzie to bardzo oryginalna metoda rozpoczęcia wspólnej drogi przez życie. Dookoła Ciebie tylko ukochana osoba, ksiądz i… kolorowe tropikalne ryby…

Jeśli jednak jesteście tradycjonalistami – Mauritius również dla Was może być przepiękną ślubną scenerią. Na całej wyspie rozsiane są liczne kapliczki, urokliwe kościółki. Wyspa może być idealnym miejscem na tradycyjny ślub z weselem w bajecznym miejscu. Ceremonia może odbyć się np. w kaplicy Notre Dame Aurilliatrice, która słynie z jaskrawego czerwonego dachu na tle jasnego turkusowego morza i lazurowego nieba. Otoczenie kościoła jest ważnym elementem, ponieważ podkreśli uroczystość Waszej ceremonii. Kościół Notre Dame Aurilliatrice jest cudowną lokalizacją, wprost idealną na śluby religijne na plaży i stanowi zapierające dech w piersiach tło do Waszych zdjęć ślubnych.

Ślub na Mauritius

Jednakże, jakiej scenerii Waszego wymarzonego ślubu na Mauritiusie byście nie wybrali, zawsze będzie to trafiony wybór! Mauritius sam w sobie to bajkowa kraina… dlatego proponujemy spędzenie na nim również Waszego miodowego miesiąca! Bo czy można wyobrazić sobie jeszcze lepszą scenerię i perfekcyjne zakończenie tego doskonałego dnia? Z naszej strony pomożemy wybrać komfortowe miejsce noclegowe, a jeśli chcielibyście zwiedzić wyspę, pomożemy w zorganizowaniu bajecznych wycieczek fakultatywnych.

Ślub na Mauritius

Ślub na Mauritius

To co – kiedy ślub?

Agata Wojcik, Dream Home Mauritius

Zapraszamy do kontaktu:
+48 609 572 351,
[email protected]

Dream Home Mauritius