Zobacz projekty Stowarzyszenia

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu WESELE, który jest patronem medialnym naszego projektu. Sprawdź o czym napisaliśmy tym razem.

Magazyn Wesele to jeden z najbardziej opiniotwórczych kwartalników ślubnych w Polsce. Tytuł posiada już 10-letnie doświadczenie w dostarczaniu przyszłej Młodej Parze w organizacji ich ślubu i wesela. Kolejny rok mamy przyjemnością współpracować z redakcją magazynu, dzięki której możemy szerzyć informacje o naszej wyjątkowej inicjatywie. 

Najnowszy, letni numer Magazynu WESELE już w sprzedaży w salonach prasowych w całym kraju. A w nim m.in. podróże do słonecznej Italii, folklor w nowoczesnym wydaniu oraz konkurs z nagrodami.

W magazynie znajdziecie również dwa artykuły naszego autorstwa:

» „Co zamiast…?”

» „7 pomysłów na udany ślub”

Magazyn do kupienia m.in. w salonach prasowych: Empik, Kolpolter, Ruch, Inmedio i Relay.

Zachęcamy do lektury oraz polubienia oficjalnego profilu magazynu na Facebooku. 

 

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE „WESELA”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu WESELE, który jest patronem medialnym naszego projektu. Sprawdź o czym napisaliśmy tym razem.

Więcej…

Bukiet panny młodej – Inspiracje [GALERIA]

Bukiet ślubny to jeden z podstawowych atrybutów Panny Młodej. Pięknie dopełnia ślubną stylizację. Specjalnie dla Was zebraliśmy najpiękniejsze kompozycje kwiatów, które idealnie sprawdzą się w roli bukietu ślubnego. 

 

Więcej…

Zamień kwiaty na mądrą pomoc

Organizacja ślubu i wesela to ogromny wydatek. Budżet musi się dopiąć do ostatniego grosza, dlatego chcemy wiedzieć, że każda złotówka została dobrze zainwestowana. Nie inaczej jest ze Ślubem Pełnym Miłości. Dowiedz się, jak zostaną wykorzystane zebrane do skarbonki pieniądze.

Więcej…