Zobacz projekty Stowarzyszenia

Tego dnia każda kobieta chce wyglądać najpiękniej. Suknia, fryzura i makijaż – wszystko musi być perfekcyjne. Sprawdź jaki makijaż ślubny proponują cenione youtuberki. 

 

Vlogerki urodowe to prawdziwe mistrzynie makijażu! Specjalnie dla Was wybraliśmy 7 makijażowych propozycji czołowych youtuberek z Polski i ze świata. Napiszcie w komentarzach, który z nich chciałybyście wykorzystać na swoim ślubie.

 

#1

 Znana makijażystka Magdalena Pieczonka proponuje subtelny ale bardzo elegancki makijaż na ślub. W rolę panny młodej wcieliła się Izabela Janachowska, prowadząca program o ślubach na tvn style.

 

1janachowska

>> zobacz film <<

 

#2

KatOsu czyli Katarzyna Gajewska przedstawia klasyczny makeup ze złotym cieniem na powiece i delikatnymi, naturalnymi ustami.

2katosu

>> zobacz film <<

 

#3

Karolina Zientek to prawdziwa, utytułowana makeup artist oraz ceniona youtuberka. W swoim filmie pokaże Wam jak wykonać ślubne, smoky eyes z fioletem w roli głównej.

 3zietek

>> zobacz film <<

 

#4

Zmalowana – czyli Marta Anna Parciak to Mistrzyni Polski w Makijażu 2016. Na youtube od kilku lat prowadzi popularny kanał urodowy. Na swoim tutorialu pokazuje jak wykonać makijaż w odcieniach brązu.

 4zmalowana

>> zobacz film <<

 

#5

Sona Gasparian w przepięknym, romantycznym makijażu z mocną czarną kreską. Wspaniale sprawdzi się dla dziewczyn o brązowych oczach.

5sona 

>> zobacz film <<

 

#6

Idealny makijaż dla blondynek znajdziecie w tutorialu Shaaanxo.

5sha

 >> zobacz film <<

 

#7

Jeśli wolicie postawić na naturalność, ale wciąż chcecie wyglądać zjawiskowo to makijaż EMAN jest dla Was!

7eman

>> zobacz film << 

 

Piękny makijaż i suknia to nie wszystko. Liczy się przecież piękno wewnętrzne.

Nie ma nic piękniejszego, niż dzielenie się miłością.

Dołącz do wyjątkowego projektu, który pięknie zamienia marzenie o wielkiej miłości na gest, który zmienia życie potrzebujących.

 zglos sie

 

 

 

 

 

W NAJNOWSZYM NUMERZE „WESELA”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu WESELE, który jest patronem medialnym naszego projektu. Sprawdź o czym napisaliśmy tym razem.

Więcej…

Bukiet panny młodej – Inspiracje [GALERIA]

Bukiet ślubny to jeden z podstawowych atrybutów Panny Młodej. Pięknie dopełnia ślubną stylizację. Specjalnie dla Was zebraliśmy najpiękniejsze kompozycje kwiatów, które idealnie sprawdzą się w roli bukietu ślubnego. 

 

Więcej…

Zamień kwiaty na mądrą pomoc

Organizacja ślubu i wesela to ogromny wydatek. Budżet musi się dopiąć do ostatniego grosza, dlatego chcemy wiedzieć, że każda złotówka została dobrze zainwestowana. Nie inaczej jest ze Ślubem Pełnym Miłości. Dowiedz się, jak zostaną wykorzystane zebrane do skarbonki pieniądze.

Więcej…